Przy zakupie wody Your Natural Side otrzymasz od nas glinkę Your Natural Side GRATIS. Promocja nie wymaga użycia kodu. Glinki są wysyłane losowo.

krem liftingujący

Zadaniem kremu liftingującego jest przede wszystkim poprawa struktury skóry oraz owalu twarzy. Działanie kosmetyku oparte jest na właściwościach zawartych w nim składników aktywnych takich jak kolagen, kwas hialuronowy oraz witaminy (np. C i E) i ekstrakty roślinne m.in. z aceroli, żeń-szenia czy cladonii śnieżnej. Na uwagę zasługują preparaty z zawartością opatentowanych substancji czynnych takich jak kompleks anti-ageing SYN-AKE, SYN-COLL, Matrixyl oraz Vitagenyl . SYN-AKE jest neuropeptydem naśladującym działanie liftingujące, znajdującej się w jadzie żmii toksyny. W bezpieczny sposób zmniejsza skurcze mięśni twarzy i wyraźnie wygładza zmarszczki oraz zapobiega powstawaniu nowych. Stanowi bezpieczną, bezbolesną alternatywę dla botoksu. SYN-COLL pobudza produkcję kolagenu i chroni przed jego degradacją. Vitagenyl to opatentowany ekstrakt pozyskiwany z liści brzoskwini. Stymuluje geny odpowiedzialne za kodowanie białka (tzw vitageny), dzięki czemu pobudza odnowę komórkową oraz proces syntezy kolagenu. Jego skuteczność potwierdzają badania in vivo i in vitro. Matrixyl to kolejny peptyd otrzymywany biotechnologicznie, który jest prawdziwym odkryciem kosmetologii ostatnich lat. Wnika w skórę, dociera do fibroblastów i stymuluje produkcję kolagenu. Wyraźnie redukuje objawy starzenia oraz wygładza kontur.

Po krem liftingujący można bez obaw sięgać jeśli zauważymy na twarzy wyraźne zmarszczki, utratę jędrności, elastyczności i sprężystości. Wyznacznikiem w tym wypadku nie powinien być nasz wiek, a faktyczny stan skóry. Wybierając krem liftingujący warto kierować się jego składem, a nie obietnicami na opakowaniu. Godnymi zaufania są kosmetyki o udowodnionym naukowo działaniu, bez kontrowersyjnych parabenów. Najlepsze efekty osiągniemy stosując krem liftingujący regularnie wraz z komplementarnymi produktami z danej serii, czyli z tonikiem, maseczką oraz serum.

  • Liftingujący krem na dzień z ekstraktem z cladonii śnieżnej SPF 15, SYN-AKE i SYN-COLL

  • Liftingujący krem do twarzy z organicznymi ekstraktami żeń-szenia, acai i aceroli