olejki Vatika

Niezależnie od tego czy nasze włosy są długie, czy też krótkie, ciemne, czy jasne potrzebują nieustannej pielęgnacji i ochrony. Światowej sławy marka Dabur opracowała serię olejków Vatika uwzględniając wszystkie potrzeby włosów i skóry głowy. Dzięki starannie dobranym, naturalnym ekstraktom z ajurwedyjskich ziół, owoców oraz kwiatów pozbędziesz się problemów takich jak łupież, rozdwojone końce czy wzmożone wypadanie włosów. Kosmetyki Dabur Vatika zapewnią włosom odpowiednie nawilżenie oraz dogłębne odżywienie byś mogła cieszyć się fryzurą pełną witalności i blasku.

Jaki olejek Dabur Vatika wybrać?

Jeśli Twoje pasma są zniszczone, przesuszone, kruche i łamliwe wybierz olejek Dabur Vatika migdałowy z kokosem i sezamem lub kokosowy olejek do włosów wzbogacony henną, amlą i cytryną . Z nadmiernym wypadaniem włosów pomoże uporać się olejek Dabur Vatika z czarnuszką, Dabur Vatika z czosnkiem oraz olejek Dabur Vatika z ekstraktem z kaktusa i czosnkiem. W przypadku włosów cienkich i osłabionych zastosuj olejek z kokosem, olejkiem rycynowym i henną.

Skuteczność działania olejków Vatika oparta jest na naturalnych składnikach aktywnych takich jak olejek kokosowy, rycynowy, sezamowy oraz henna, amla, ekstrakt z kaktusa, olejek cytrynowy czy czosnek. Słowo “vatika” w sanskrycie oznacza “ogród” i symbolizuje dobrodziejstwo jakim obdarza nas natura.

  • Vatika Kokosowy olejek do włosów wzbogacony henną, amlą i cytryną